Не нашли в списке свой профиль?  Добавьте его сами!

Показаны профили с 51 по 75, всего найдено 1 212
Фамилия Имя Отчество Факультет Кафедра Scholar i i5 h h5 Scopus d i h адрес
подтвержден
Краснопольський Юрій Михайлович Технології органічних речовин Бiотехнологiя, біофізика та аналiтична хiмiя 220 96 8 6
Волобуєв Максим Миколайович Технології неорганічних речовин Загальна та неорганічна хімія 218 68 8 4 4 100 4
Клименко Борис Володимирович Електромашинобудівний Електричні апарати 217 91 6 5 4 3 1
Яковлєв Анатолій Іванович Економічний Економіки та маркетингу 216 133 9 7
Болюх Володимир Федорович Електромашинобудівний Загальна електротехніка 211 141 6 5 32 26 2
Стариков Вадим Володимирович Фізико-технічний Фізика металів та напівпровідників 205 147 8 6 30 82 5
Мельников Олег Станіславович Економічна інформатика та менеджмент Економічна кібернетика та маркетинговий менеджмент 201 92 2 2
Пилипенко Микола Миколайович Енергомашинобудівний Парогенераторобудування 193 78 6 4 27 11 2
Назаренко Сергій Олександрович Інженерно-фізичний Опору матеріалів 192 167 8 7 2 1 1
Дзюбак Лариса Петрівна Інженерно-фізичний Прикладна математика 190 51 8 4 12 93 6
Семченко Галина Дмитрівна Технології неорганічних речовин Технологія кераміки, вогнетривів, скла та емалей 181 52 7 3 123 64 4
Болдирєв Станіслав Олександрович Інтегровані технології та хімічна техніка Інтегровані технології, процеси та апарати 177 143 8 7 33 128 7
Семенов Сергій Геннадійович Комп`ютерні та інформаційні технології Обчислювальна техніка та програмування 173 119 7 6 23 51 4
Бондаренко Анатолій Ігорович Транспортного машинобудування Автомобіле- і тракторобудування 170 165 7 7
Бурега Валерій Васильович Соціально-гуманітарних технологій Соціології та політології 168 69 7 5
Кузмінчук Наталія Валеріївна Економічна інформатика та менеджмент Економічна кібернетика та маркетинговий менеджмент 167 113 6 4
Можаєв Олександр Олександрович Комп`ютерні та інформаційні технології Мультимедійні інформаційні технології та системи 167 66 7 4
Севрюкова Вікторія Анатоліївна Фізико-технічний Фізика металів та напівпровідників 167 60 5 5 30 168 7
Бойко Анатолій Володимирович Енергомашинобудівний Турбінобудування 160 91 6 5 18 1 1
Пантелят Михайло Гаррійович Електромашинобудівний Електричні апарати 157 63 6 4 11 45 4
Рущенко Ігор Петрович Соціально-гуманітарних технологій Соціології та політології 152 85 6 5
Іглін Сергій Петрович Інженерно-фізичний Прикладна математика 149 92 5 3
Мітцель Микола Олександрович Транспортного машинобудування Автомобіле- і тракторобудування 149 131 5 5
Поспєлов Олександр Петрович Технології неорганічних речовин Технічної електрохімії 147 70 4 3 15 56 3
Федорович Володимир Олексійович Машинобудівний Інтегрованих технологій машинобудування 146 70 6 4 17 24 3

© 2017 — Разработано лабораторией информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ"