Не нашли в списке свой профиль?  Добавьте его сами!

Показаны профили с 101 по 125, всего найдено 1 212
Фамилия Имя Отчество Факультет Кафедра Scholar i i5 h h5 Scopus d i h адрес
подтвержден
Погорєлов Микола Іванович Економічний Організації виробництва і управління персоналом 96 70 5 4
Адашевський Володимир Михайлович Інженерно-фізичний Теоретична механіка 94 71 6 5
Александрова Тетяна Євгенівна Комп'ютерних наук і програмної інженерії Системний аналіз і управління 94 59 5 4
Глухова Світлана В’ячеславівна Економічний Економіки та маркетингу 94 80 5 5
Григоров Отто Володимирович Машинобудівний Підйомно-транспортні машини і обладнання 94 71 5 5 3 0 0
Любарський Борис Григорович Транспортного машинобудування Електричний транспорт та тепловозобудування 93 76 4 4
Мєховіч Сергій Анатолійович Економічний Економічного аналізу та обліку 92 79 4 4
Шапорев Валерій Павлович Інтегровані технології та хімічна техніка Хімічна техніка та промислова екологiя 91 50 4 4
Давидов В’ячеслав Вадимович Комп`ютерні та інформаційні технології Обчислювальна техніка та програмування 90 49 6 4
Любчик Леонід Михайлович Комп'ютерних наук і програмної інженерії Комп’ютерна математика и математичне моделювання 90 37 6 4
Єльчанінов Дмитро Борисович Комп`ютерні та інформаційні технології Інформатика та інтелектуальна власність 89 30 6 3
Ширяєва Наталія Володимирівна Бізнес та фінанси Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності та фінансів 89 62 4 4 2 34 2
Дюжев Віктор Геннадійович Економічний Організації виробництва і управління персоналом 87 82 4 4
Замаруєв Володимир Васильович Електромашинобудівний Промислова і біомедична електроніка 87 51 7 4 7 10 2
Козуля Тетяна Володимирівна Економічна інформатика та менеджмент Комп'ютерного моніторингу і логістики 86 52 5 3 3 0 0
Клімова Олена Михайлівна Технології органічних речовин Бiотехнологiя, біофізика та аналiтична хiмiя 85 56 5 4 2 3 1
Доброскок Володимир Ленінмирович Машинобудівний Інтегрованих технологій машинобудування 84 26 3 3
Манойленко Олександр Володимирович Економічний Економічного аналізу та обліку 84 60 6 5
Черкашенко Михайло Володимирович Енергомашинобудівний Гідравлічні машини 84 11 4 2 2 0 0
Горбунов Леонід Володимирович Технології органічних речовин Бiотехнологiя, біофізика та аналiтична хiмiя 81 40 4 3
Єфімов Олександр В’ячеславович Енергомашинобудівний Парогенераторобудування 81 45 5 3
Годлевський Михайло Дмитрович Комп'ютерних наук і програмної інженерії Програмна інженерія та інформаційні технології управління 80 43 6 4
Литвиненко Олена Анатоліївна Технології органічних речовин Технології жирів та продуктiв бродiння 77 49 5 3
Лурье Зиновий Яковлевич Енергомашинобудівний Гідравлічні машини 77 50 6 5
Білоцерківський Олександр Борисович Бізнес та фінанси Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності та фінансів 76 68 4 3

© 2017 — Разработано лабораторией информационно-поисковых систем НТУ "ХПИ"